بسم الله الرحمن الرحیم
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
    وبسایت تراختوردوسلاری یکی قدیمی ترین وب های هواداری تراکتورسازی بشمار می آید که بیشترین تلاش این وب آن بوده است که با همکاری دیگر وبسایت ها و وبلاگ ها ، به پوشش خبری پیرامون تیم تراکتورسازی بپردازد و با توجه به این که یکی از اهداف تیم رسیدن به لیگ آسیا است تلاش خواهیم کرد با حمایتی بی همتا تراکتورسازی را در عرصه های بین المللی ببینیم.

    یاشاسین آذربایجان یاشاسین تراختورطبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ دوشنبه 9 مرداد 1391 ] [ 06:31 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
[ دوشنبه 9 مرداد 1391 ] [ 06:26 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]

ه گزارش سایت خبری-تحلیلی باشگاه تراکتورسازی ، محمد ابراهیمی مهاجم سرعتی تیم آماده بازی می باشد.

به گفته پزشک تیم تراکتورسازی محمد ابراهیمی برای بازی روز سه شنبه مقابل مس کرمان آماده می باشد و وی دوران مصدومیت خود را به پایان رسانده است.

گفته می شود در صورت نظر کادر فنی بر روی وی این بازیکن در بازی مس بازی خواهد کرد و در صورت بازی کردن محمد ابراهیمی نوید بازی سرعتی خواهد بود برای هواداران تیم.

همچنین در صورت هماهنگی ژائو ویللا هافبک طراح تیم با سایر بازیکنان ، تونی از این بازیکن نیز استفاده خواهد کرد.

لازم به ذکر است به گفته کادر فنی ، تیم تراکتورسازی بازی های متفاوتی برای ارائه کردن دارد که به زودی شاهد خواهیم بود.
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ دوشنبه 9 مرداد 1391 ] [ 06:26 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]

گفتگوی اختصاصی خبرنگار تراکتور اف سی با میلاد فخرالدینی.

شرایط کلی تیم را چطور میبینید؟
 
همانطوری که خودتان هم دیدید تیم از نظر پاس کاری در زمین و بازی شرایط خوبی داره ولی در دو بازی که انجام دادیم یک مقداری شانس با ما یار نبود.در بازی برابر پیکان نیمه اول اصلا خوب نبودیم ولی در نیمه دوم با صحبت هایی که مربی تیم انجام داد خیلی خوب  بازی کردیم که متاسفانه با بدشانسی نتونستیم سه امتیاز بازی رو بگیریم.
 
با توجه به اینکه شما اصلیتی کرمانی دارین و بازیکن سابق تیم مس کرمان هم بوده اید در مورد این تیم چه نظری دارین؟
 
من نمیتونم در مورد تیم مس کرمان حرفی بزنم چون بازیکن تراکتور سازی هستم و تمام فکرم رو روی این تیم متمرکز کردم ولی تیم مس هم تیم خوب و با انگیزه ای هست من هم تمام تلاشم رو میکنم تا تراکتور موفق بشه.
 
نظرت در مورد بازی با مس و نتیجه ی این دیدار چیه؟
 
انشالاه میریم که 3 امتیاز بازی رو بگیریم,تیم از آمادگی خوبی برخورداره و تمرینات خوبی رو هم پشت سر گذاشتیم ولی نتیجه دست خداست  ما تمام تلاشمون رو میکنیم تا با برد از زمین مسابقه خارج بشیم
 
به عنوان سوال آخر چه صحبتی با هوادارا دارین؟
 
خودم خیلی دوست داشتم تا بازی اول وقتی وارد زمین میشیم کل استادیوم رو پر ببینم  حتی قبل بازی هم بازیکنان تازه وارد که از من میپرسیدن میگفتم مطمئن باشین استادیوم پر خواهد شد ولی نیمه اول که 20-30 هزا نفر اومدن,البته نیمه دوم به تعداد هوادارامون افزوده شد ولی در کل توقع بازیکنان زیاد بود و انتظار داریم در این شرایط حساس مثل همیشه یار و یاور تیم باشن و با آمدنشون به استادیوم به بازیکنا روحیه مضاعفی بدن,من هم دست تک تک هوادارای تراکتورسازی رو که حتی تو شهرهای دیگه هم ما رو تنها نمیزارن و به ما ها روحیه میدن رو میبوسم
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ دوشنبه 9 مرداد 1391 ] [ 06:25 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]


در روزی كه محسن فروزان واكنش‌های خوبی داشت و در چند صحنه ناجی دروازه‌
 تراكتور شد، در یك صحنه روی بدشانسی گل بدی خورد كه باعث شد نسبت به عملكرد او اعتراضاتی صورت بگیرد. فروزان عقیده دارد نتایج تراكتور به دلیل دیر بسته شدن تیم است و رفته رفته بهتر خواهند شد. گفتگوی او با تراکتوراسپور را می‌خوانید


دو امتیاز دیگر هم از دست دادید؟ بله متاسفانه. در بازی با پیكان نیمه اول بازی خوبی ارائه ندادیم ولی درنیمه دوم رفته رفته بهتر شدیم و بازی خوبی انجام دادیم. به هر حال هنوزاول  فصل است و تیم شكل خودش را نگرفته و به مرور بهتر می‌شویم. البته دوگل سالم ما در این بازی توسط داور گرفته نشد ولی فكر نمی‌كنم عمدی در كارداور وجود داشته باشد و داور قضاوت خوبی در این بازی داشت.

در مورد گلی كه خوردی صحبت كن ؟متاسفانه گل بدی بود ولی من مقصر نبودم. نور ورزشگاه اصلا مناسب نبود و نصف زمین روشن بود و نصف زمین تاریك. توپ آمد روی هوا و برای چند لحظهاصلا نتوانستم توپ را ببینم و وقتی توپ را دیدم كه دیگر دیر شده بود.

این گل باعث شد واكنش‌های خوبی هم كه داشتی زیر سوال برود ؟ بله متاسفانه. یكی از روز‌های خوب من بود كه با این گل خراب شد. در چند صحنه توپ‌های خوبی گرفتم و مربیان هم بعد از بازی به من گفتند از خوب‌های زمین بودی. ولی آن گل بدشانسی من بود.

نتایج تراكتور در این دو بازی باعث نگرانی هواداران شده است ؟ بله. به هر حال ما پارسال نتایج خوبی گرفتیم و انتظارات از ما بالا رفته و هواداران توقع قهرمانی دارند. ولی باید توجه كرد كه تیم تغییرات زیادی داشته و بازیكنان دیر اضافه شدند و بازی‌های تداركاتی كمی هم داشتیم. ولیهمانطور كه گفتم به مرور زمان بهتر می‌شویم.
هفته بعد هم بازی سختی با مس دارید. نظرت چیست؟ بله. ما با بازیكنان هم قسم شده‌ایم كه مس را شكست دهیم و امیدوارم هواداران هم به كمك‌مان بیایند و ورزشگاه را پر كنند تا نتیجه خوبی بگیریم.

در این فصل هم به فكر ركورد زنی هستی؟ بله. فصل قبل در مقابل پرسپولیس یك گل خوردم كه خطا بود و داور آن را ندید. اگر آن را نمی‌خوردم الآن ركورد را زده بودم. ولی همه تلاشم رامی‌كنم و انگیزه زیادی دارم كه این ركورد را بزنم. من می‌خواهم بازی‌های درخشانی در لباس تراكتور انجام دهم تا هم به شماره یك تیم ملی برسم و هم لژیونر شوم.

این‌كه می‌گویند در تراكتور رقیبان خوبی نداری درست است؟ من در مورد بازیكنان دیگر نمی‌توانم صحبت كنم. همیشه هم به جلو نگاه می‌كنم نه عقب. من همانطور كه گفتم دوست دارم لژیونر شوم و هر روز صبح با مربی اختصاصی‌ام آقای حقدادی تمرین می‌كنم و برایم مهم نیست كه روی نیمكتم رقیب ندارم.

برخورد هواداران با تو چطور است؟ هواداران همیشه لطف دارند. متاسفانه بعضی از سایت‌های هواداری تراكتور چند روز است سعی دارند من را مقابل هواداران قرار دهد. چون من به آنها باج نداده‌ام قصد دارند من را پیش هواداران خراب كنند و بازیكنی كه خودشان می‌خواهند به جای من فیكس شود. از همین‌جا به همه آنها می‌گویم كه من حالا حالا ‌ها در تراكتور فیكس هستم و گلر اول این تیم خواهم بود.

این احتمال وجود دارد كه سهمیه‌های ایران كم شود و تراكتور نتواند به آسیا برود؟ من هم شنیده‌ام. امیدوارم این اتفاق نیافتد و ما در بازی‌های آسیایی به میدان برویم. این حق تراكتور است

طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ دوشنبه 9 مرداد 1391 ] [ 06:23 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
هفته دوم نشده سردار با تونی جلسه اضطراری گذاشته است، کسانی می گویند او اولتیماتوم داده است!!!! آنطرف رسانه ای خبر زده است " مظلومی دوباره به تراکتور می آید"، اینطرف کسانی دارند میان هواداران موش می دوانند، نصرتی مصاحبه می کند که تراکتور باید چند بازیکن جدید بگیرد، هواداران را کسانی نگران کرده اند و . . . وووووو و های که هر روز بیشتر می شوند و در این میان هیچ کس به فکر تراکتور نیست و در حالی که تنها و تنها دو هفته گذشته است اما دشمنانی هستند که برای تونی هوو رو می کنند و دوست دارند دو تساوی تراکتور در فصل کنونی را بحران جلوه دهند تا تراکتور نتواند با آرامش با مربی بسیار کاربلد خود به جایی برسد.

صحبت از بود و نبود تونی و یا دیگران نیست، صحبت از این نیست که او می تواند یا نه، اینجا مثل همیشه باید صحبت از تراکتور و موفقیت آن باشد و نه چیز دیگر، اینجا باید همیشه حمایت باشد و حمایت، اما هنوز تنها دو هفته گذشته است و کسانی دارند برای دو تساوی بحران سازی می کنند، باید هوشیار باشیم، تراکتور تیمی متحول شده است، همه باید به این موضوع اذعان کنیم، نباید بدون دلیل و مدرک تونی را مقصر بدانیم، تراکتور تحولات زیادی داشته است، مربی بزرگی بر روی نیمکت تراکتور است که در دو هفته بخصوص در نیمه دوم برابر تیم پیکان تراکتور نشان داد که دارد آرام و آرام تراکتور را بر روی ریل موفقیت می اندازد، دو تساوی نباید چون پتکی بر سر تونی و بازیکنان فرود بیاید، این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد که تراکتور به زمان نیاز دارد برای بازیابی آنچه که در زمان امیر پاشای قلابی بود و حالا نیست، نه تونی چون قلعه نویی چرب زبان است و نه دیگر از بازیکنانی با نام های بزرگ اما با روح های رنگی در تراکتور خبری است، با همین جوانان و بازیکنان کم و اسم و رسم دار تراکتور با تونی دارد راهش را ادامه می دهد و نباید با یک تساوی و حتی شکست ناامید شد، توجه کنید به مصاحبه های اکثر مربیان حاضر در لیگ،یکی می گوید تا هفته پنجم تیمم هماهنگ می شود، آن دیگری می گوید بدن ها سنگین است، قلعه نویی با آن همه ستاره در مقابل سایپا شکست می خورد و با تک گلی از تیم آلومینیوم امتیاز می گیرد اما مربی اش می گوید تا شش هفته نمی توانیم فوتبال خود را به نمایش بگذاریم و دیگران که بهتر می دانید در مقابل دوربین های تلویزیونی و خبرنگاران چگونه با زبان بازی دارند ضعف خود را توجیه می کنند، اما تونی این مربی بزرگ بر روی نیمکت تیم تراکتور با حرص و جوش خاصی تیم خود را هدایت می کند و در مقابل بازی ضعیف تیم خود هم مسئولیت را به گردن می گیرد، باید فرقی گذاشت بین او و زبان بازی مثل قلعه نویی که تیم اش حتی به مس سرچشمه ده نفره هم در تبریز نتوانست گل بزند، واقع بین باید بود و نباید زیاد عجله کرد، هنوز دیر نشده و تراکتور با تونی استارت اش را زده و باید تا آخر هم با همین مربی کارش را ادامه دهد، او مربی بزگی است که مربیگری تیم بزرگی چون بنفیکا را در کارنامه اش دارد و تجربه بین الملی بزرگی را با خود به تبریز آورده که گره گشای کار ما در آسیا و لیگ خواهد بود، باید از این تجربه او و همکاران اش برای به جلو بردن اهداف ورزشی خود در آذربایجان از او سود ببریم و مقایسه او و تراکتور با امثال قلعه نویی و مظلومی و تیم های چون استقلال و پرسپولیس اصلا شایسته نیست.

بهتر است در نظر داشته باشیم کسانی دوست دارند با بحرانی جلوه دادن شرایط تراکتور امثال مظلومی و دیگران را به نیمکت تراکتور و هواداران تحمیل کنند، هوشیار و آگاه باشید (که هوادار تراکتور همیشه و در همه حال  اینگونه است ) در مقابل شعارهای منحرف که تراکتور را هدف می گیرد و آذربایجان را، تا آخرین لحظه باید از  تراکتور حمایت کنیم، ما همانیم که در شکست ها "عیبی یوخ " می گویم و با این شعار نشان داده ایم که تا آخرین لحظه تراکتور را تنها نمی گذاریم، تراکتور با تونی قطارش را به راه انداخته و تا آخر هم با این قطار در کنار ما راهش را ادامه خواهد داد و به ایستگاه موفقیت خواهد رسید و با یک شکست و با یک تساوری هوادار تراکتور کسی نیست دست از حمایت بردارد، پس آگاه باید بود و هوشیار که تراکتور بازیچه چند خبرنگار سرخآبی و چند دلال قرار نگیرد.
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ دوشنبه 9 مرداد 1391 ] [ 06:23 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]


کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده 7 دیدار هفته سوم لیگ برتر را اعلام کرد.

اسامی داوران بازی‌های فردا به شرح زیر است:

سه شنبه 10 مرداد 91

استقلال- ذوب آهن، ساعت 22:30، ورزشگاه آزادی تهران

محسن ترکی، محسن فریمانی، تورج عیوض محمدی،اشکان خورشیدی، ناظر داوری: بهرام مهرپیما

داماش- پیکان، ساعت 22، ورزشگاه شهید عضدی

رسول رهبرفام، مهدی الوندی، محمد سیفی آذر، رضا عادل، ناظر داوری: حسین یدی

فجر سپاسی - نفت آبادان، ساعت 22، ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

احمد صالحی، مصطفی فراهانی، اسد حاج محمد، جمشید محمدی، ناظر داوری: صفدر احمدی

نفت تهران-آلومینیوم هرمزگان، ساعت 22 ، ورزشگاه دستگردی تهران

محمد کمانی، حمید غمزه، حسن ظهیری، رضا کرمانشاهی، ناظر داوری:علیرضا یزدانی

فولاد خوزستان- سایپا، ساعت 22، ورزشگاه تختی اهواز

محسن قهرمانی، سعید قاسمی، حمید سبحانی، قاسم واحدی، ناظر داوری: حیدر شکور

تراکتورسازی- مس کرمان، ساعت22، ورزشگاه یادگار امام (سهند) تبریز

سعید مظفری زاده، حسن کامرانی فر، رسول فروغی، غلامرضا جباری، ناظر داوری: محمدرضا فلاح

سپاهان-راه آهن، ساعت 22، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

سید حسن زرگر، سعید علی نژادیان، قهرمان نجفی، سید صدر سید علی، ناظر داوری: مسعود عنایت
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ دوشنبه 9 مرداد 1391 ] [ 06:21 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]


\معرفی سایتی برای ساخت آواتار((Avatar))طبقه بندی: سرگرمی،
[ شنبه 7 مرداد 1391 ] [ 10:16 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]

سه نفر آمریکایی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک کنفرانس می رفتند. در ایستگاه قطار سه آمریکایی هر کدام یک بلیط خریدند، اما در کمال تعجب دیدند که ایرانی ها سه نفرشان یک بلیط خریده اند. یکی از آمریکایی ها گفت: چطور است که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهیم.

همه سوار قطار شدند. آمریکایی ها روی صندلی های تعیین شده... نشستند، اما ایرانی ها سه نفری رفتند توی یک توالت و در را روی خودشان قفل کردند. بعد، مامور کنترل قطار آمد و بلیط ها را کنترل کرد. بعد، در توالت را زد و گفت: بلیط، لطفا! بعد، در توالت باز شد و از لای در یک بلیط آمد بیرون، مامور قطار آن بلیط را نگاه کرد و به راهش ادامه داد. آمریکایی ها که این را دیدند، به این نتیجه رسیدند که چقدر ابتکار هوشمندانه ای بوده است.

بعد از کنفرانس آمریکایی ها تصمیم گرفتند در بازگشت همان کار ایرانی ها را انجام دهند تا از این طریق مقداری پول هم برای خودشان پس انداز کنند. وقتی به ایستگاه رسیدند، سه نفر آمریکایی یک بلیط خریدند، اما در کمال تعجب دیدند که آن سه ایرانی هیچ بلیطی نخریدند. یکی از آمریکایی ها پرسید: چطور می خواهید بدون بلیط سفر کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهم.

سه آمریکایی و سه ایرانی سوار قطار شدند، سه آمریکایی رفتند توی یک توالت و سه ایرانی هم رفتند توی توالت بغلی آمریکایی ها و قطار حرکت کرد. چند لحظه بعد از حرکت قطار یکی از ایرانی ها از توالت بیرون آمد و رفت جلوی توالت آمریکایی ها و گفت: بلیط، لطفا !!!
طبقه بندی: سرگرمی،
[ شنبه 7 مرداد 1391 ] [ 10:07 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]


از بدو تولد موفق بودم، وگرنه پام به این دنیا نمی رسید

 از همون اول کم نیاوردم، با ضربه دکتر چنان گریه‌ای کردم که فهمید جواب «های»، «هوی» است.

 هیچ وقت نگذاشتم هیچ چیز شکستم بدهد، پی‌درپی شیر میخوردم و به درد دلم توجه نمی کردم!

 این شد که وقتی رفتم مدرسه از همه هم سن و سالهای خودم بلندتر بودم و همه ازم حساب می‌بردند.

 هیچ وقت درس نخوندم، هر وقت نوبت من شد که...

 برم پای تخته زنگ می‌خورد.

 هر صفحه‌ای از کتاب را که باز می کردم، جواب سوالی بود که معلمم از من می‌پرسید.

 این بود که سال سوم، چهارم دبیرستان که بودم، معلمم که من را نابغه می‌دانست منو فرستاد المپیاد ریاضی!

 تو المپیاد مدال طلا بردم! آخه ورق من گم شده بود و یکی از ورقه‌ها بی اسم بود، منم گفتم اسممو یادم رفته بنویسم!

 بدون کنکور وارد دانشگاه شدم هنوز یک ترم نگذشته بود که توی راهروی دانشگاه یه دسته عینک پیدا کردم،

 اومدم بشکنمش که خانمی سراسیمه خودش را به من رسوند و از این که دسته عینکش رو پیدا کرده

 بودم حسابی تشکر کرد و گفت: نیازی به صاف کردنش نیست زحمت نکشید این شد که هر وقت

 چیزی از زمین برمی‌داشتم، یهو جلوم سبز می شد و از این که گمشده‌اش را پیدا کرده بودم حسابی تشکر می کرد.

 بعدا توی دانشگاه پیچید: دختر رئیس دانشگاه، عاشق ناجی‌اش شده، تازه فهمیدم که اون دختر کیه و اون ناجی کیه!

 یک روز که برای روز معلم برای یکی از استادام گل برده بودم یکی از بچه‌ها دسته گلم رو از پنجره شوت کرد بیرون،

 منم سرک کشیدم ببینم کجاست که دیدم افتاده تو بغل اون دختره!

 خلاصه این شد ماجری خواستگاری ما

 و الان هم استاد شمام! کسی سوالی نداره!
طبقه بندی: سرگرمی،
[ شنبه 7 مرداد 1391 ] [ 10:05 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]


مدافع با تجربه تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: متاسفانه در اولین بازی لیگ مقابل سایپا به تساوی رسیدیم که نتیجه بدی بود.

"محمد نصرتی" در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، اظهار داشت: متاسفانه لیگ دوازدهم را با تساوی آغاز کردیم که برای ما نتیجه بدی بود. ما باید سایپا راشکست می دادیم اما در خانه خودمان نتوانستیم پیروز شویم و این نتیجه برای ما اصلا خوب نبود.

وی افزود: البته این تساوی در شروع لیگ برای ما ناکامی محسوب نمی شود چون هنوز به هماهنگی کامل نرسیده ایم اما نباید به این راحتی امتیازات خانگی را از دست بدهیم چون هر امتیاز در لیگ ارزش دارد به خصوص امتیازات خانگی که باید بازیهایی که میزبان هستیم را با برد پشت سر بگذاریم.

نصرتی در ادامه گفت: در حال حاضر شرایط ما خوب است و مشکل خاصی برای بازی با پیکان نداریم. پیکان بازی اول خودش را باخته و همین مساله کار ما را سخت می کند چون آنها برای جبران شکست خود در شروع لیگ انگیزه بالایی دارند.

مدافع با تجربه تراکتور سازی اظهار داشت: هدف ما در بازی با پیکان قطعا برد است و صد در صد برای کسب 3 امتیاز به تهران می آییم تا با یک بازی خوب، پیکان را شکست دهیم.

نصرتی در پایان گفت: فدراسیون فوتبال اعلام کرده که تیمها باید بعد از افطار تمرین کنند. نمی دانم این تصمیمی که گرفته اند درست بوده یا نا درست اما به هر حال چنین تصمیمی گرفته اند به هر حال ما قبل از افطار تمرین می کنیم و روال سالهای قبل را ادامه می دهیم که قبل از افطار تمرین می کردیم.a


[ سه شنبه 3 مرداد 1391 ] [ 08:52 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
تراكتورسازی كه در بازی هفته گذشته مقابل سایپا به دلیل مسمومیت و مصدومیت چند بازیكن اصلی و كلیدی خود و همچنین ناهماهنگی بین بازیكنان نتوانست نتیجه مطلوب را از اولین بازی خود كسب كند، در هفته دوم و در شرایطی متفاوت و بهره گیری از بیشتر بازیكنان خود در تهران به مصاف پیكان خواهد رفت.

در هفته گذشته تیم تراكتورسازی محمد نصرتی را در دفاع، مهدی كریمیان و ژائو ویله لا را در خط هافبك و آنسلمو گونزالس و محمد ابراهیمی را در خط حمله در اختیار نداشت و از این رو بازیكنان حاضر در میدان و روی نیمكت نتوانستند بازی خوبی ارایه دهند و به تساوی مقابل سایپا قناعت كردند.


احتمال می رود در بازی پیش رو با پیكان، تمام بازیكنان به غیر از آنسلمو و ابراهیمی كه هنوز با مصدومیت روبرو هستند در تركیب 18 نفره قرار گیرند و قدرت واقعی تراكتور مدل 91 را به رخ حریفان بكشند.

دیدار این هفته دو تیم از نظر اینكه عبدالله ویسی به عنوان سرمربی بر سر تیم پیكان قرار گرفته نیز دارای اهمیت خاصی است چرا كه تراكتورسازی همواره در مصاف با تیم های ویسی دچار مشكل شده و نتیجه را واگذار كرده است.


البته این مربی جوان در اولین دیدار فصل خود مقابل صبای قم با نتیجه چهار بر صفر مغلوب شد و سنگین ترین شكست هفته را به نام تیم پیكان رقم زد.


این مربی در جریان رقابت های لیگ برتر و زمانی كه سرمربی صبای قم بود دو بار متوالی و در بازی های برگشت لیگ دهم و رفت لیگ یازدهم موفق به شكست دادن تراكتورسازی شد و اگر بتواند با پیكان نیز موفق به انجام این كار شود باید نام او را به عنوان گربه سیاه تراكتورسازی ثبت كرد.


دو تیم تراكتورسازی تبریز و پیكان تهران (قزوین) تاكنون و در رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران شش بار رو در روی هم قرار گرفته اند كه برتری از آن تراكتورسازی تبریز با سه برد در مقابل دو باخت بوده است.

در فصل اول لیگ برتر كه با سقوط تراكتورسازی به لیگ یك همراه بود تیم پیكان در تهران مقابل تراكتورسازی با نتیجه بدون گل متوقف شد اما در بازی برگشت و در تبریز با حساب دو بر یك به برتری رسید.


در فصل نهم كه با حضور مجدد تراكتورسازان در لیگ برتر همراه شد تیم پیكان در دیدار رفت در قزوین یك بر صفر برنده شد اما بازی برگشت را با همین نتیجه به تراكتورسازی واگذار كرد.

فصل دهم كه با سقوط این تیم به لیگ آزادگان همراه شد تیم تراكتورسازی هم در تبریز و هم در قزوین با نتایج مشابه دو بر یك صاحب برتری شد.


هفتمین مصاف دو تیم در لیگ برتر ساعت 22 چهارشنبه این هفته در تهران و به میزبانی باشگاه پیكان اتفاق می افتد و تراكتورسازان و پیكان برای جبران امتیازهای از دست رفته در هفته نخست در اندیشه كسب هر سه امتیاز بازی هستند.


تراكتورسازی هم اكنون با یك امتیاز در رده یازدهم و پیكان بدون امتیاز و گل خورده بیشتر در رده هجدهم و انتهایی جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ سه شنبه 3 مرداد 1391 ] [ 08:51 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]

تراکتور ما همیشه سرافراز است، تراکتور اگر هر چه نداشته باشد، اگر بازیکن ستاره و هیچ چیز دیگری  نداشته باشد تراکتور همان تراکتور است، تراکتور همان تیمی است که 100 هزار هوادار را به تنهایی به استادیوم می کشاند و همه برای او هورا می کشند، دوست داشتیم بازی اول را ببریم، اما همگی خوب می دانیم که نه با آلومینیوم بازی می کردیم، نه با تیمی چون فولاد و نه با تیمی که حدشان متوسط تر از آن است که نامشان را ببرییم، ما با گربه سیاه بازی داشتیم، گربه سیاهی که چه با امیر پاشای قلابی و چه با فراز پاشا نتوانسته ایم در تبریز آن را ببریم، این واقعیتی است که باید همیشه مد نظر داشته باشیم، تراکتور بازی اول را بد بازی نکرد، خوب هم نبود اما هر چه بود سایپا بدون گل زده در تبریز تساوی گرفت و رفت و این یعنی تراکتور خیلی بهتر شده است، بازی اول بود و ما چون سال گذشته نباختیم و این یک امتیاز مثبت برای تونی مربی بسیار خوب تراکتور است که با تیم آشنایی پیدا کند.

تمرین دیروز تنها با یک تماشگر به پایان رسید اما باید قبول کنیم که همیشه تیم های که با برد کارشان را آغاز می کنند همیشه در ادامه لیگ به مشکل می خورند و این در حالی است که تراکتور در یک روند منطقی قرار دارد و این موضوع در نحوه بازی تغییر یافته تراکتور کاملا مشهود بود، تراکتور به جای سانترهای بی هدف در زمان امیر پاشای آبی در مقابل سایپا داشت بازی شناور و روی زمین و باهدف بازی می کرد و این بسیار مهم بود که شاهد هستیم ریتم بازی تراکتور دارد به روز می شود.

تراکتور نیاز به زمان دارد، شاید چند بازی اول را به خاطر آشنایی تونی با شرایط از دست بدهیم اما امیدوار باشید به تونی که کارش را بلد است و می تواند گلیم تراکتور را از آب در بیاورد، یادتان نرود سپاهان که در فصل گذشته در هفته های ابتدایی کجای لیگ بود، این تیم در هفته هشتم و نهم در رده دوازدهم و سیزدهم جای داشت و این در حالی بود شروعی بسیار بد را داشت، تراکتور نیاز به فرصت دارد تا با رسیدن مصدومان دمار از روزگار حریفان در خواهیم آورد و این در حالی است که خوب می دانیم تراکتور همان تراکتوری است که دوست اش داریم.

پس جای ناامیدی نیست، باید فرصت داد به تیم که ساختارش را اصلاح کند و بتواند ریتم بازی اش را با نظر سرمربی تیم اش هماهنگ کند، کار آسانی نیست، زمان می خواهد، اما کار تراکتور دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ سه شنبه 3 مرداد 1391 ] [ 08:48 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]

 

به گزارش خبرنگار باشگاه به نقل از پزشک تیم ، محمد ابراهیمی بازیکن ملی پوش تیم تراکتورسازی که بدلیل کشیدگی عضلات زیر شکم مصدوم شده بود دو روز است که تمرینات خود را با تیم آغاز کرده و به شرایط بازی برگشته و همچنین سرماخوردگی محمد نصرتی نیز بهبود یافته و در صورت تشخیص کادرفنی می تواند بازی کند اما آنسلمو بازیکن پرتغالی تراکتورسازی بعلت پارگی همسترینگ سه یا چهار هفته زمان لازم دارد تا به شرایط بازی برگردد . 
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ سه شنبه 3 مرداد 1391 ] [ 08:48 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
خبرنگار سایت گل در مصاحبه ای اختصاصی با سرپرست تیم تراکتور ، به بررسی وضعیت این تیم پرطرفدار تبریزی پرداخته است. 
در مورد وضعیت تیم در بازی با سایپا صحبت کنید 
با توجه به اینکه ترکیب کاملی در اختیار نداشتیم و تراکتور با 60 درصد ترکیب خود در بازی حاضر شد بازی خوب و قابل قبولی را انجام دادیم هرچند که انتظار ما پیروزی و کسب 3 امتیاز این مسابقه بود. 
در مورد مصدومین تیم توضیح بدید و اینکه آیا به بازی با پیکان می رسند یا خیر؟ 
یکی از مصدومان تیم آنسلمو گونزالس است که به طور حتم به بازی با پیکان نمی رسد.و او احتمالاً 2-3 بازی تراکتور را از دست خواهد داد . محمد ابراهیمی امروز برای اولین بار پا به توپ شده و با تیم پزشکی تمرین می کند و رفته رفته به شرایط بازی نزدیک تر می شود

دلیل تمرین کردن فلاویو لوپز در کنار زمین چیست؟آیا این بازیکن در بازی با سایپا مصدوم شده است؟ 
فلاویو در بازی با سایپا با مصدومیت جزئی مواجه شده است .او مشکل خاصی ندارد.و به بازی با پیکان خواهد رسید. 
شنیده ها حاکی از این است که مشکل تست پزشکی ژائو ویللا حل شده و او مشکلی برای ادامه ی کار خود در تراکتور ندارد. 
بلی خوشبختانه این مشکل حل شد.با صادر شدن کارت ITC این بازیکن می تواند برای تراکتور را در ادامه ی بازیها به میدان رود. 
محل دقیق بازی تراکتور با پیکان طرفداران را دچار سردرگمی کرده است. این بازی در تهران برگزار می شود یا قزوین؟ 
این بازی روز چهارشنبه ساعت 22 در ورزشگاه تختی تهران برگزار خواهد شدو پیکان تا آخر فصل در این ورزشگاه میزبان خواهد بود 
چرا تمرینات تراکتور بعد از افطار زیر نور برگزار نمی شود؟ 
شما زمینی با چنین امکاناتی به ما معرفی کنید تا ما تمرینات را در آنجا ادامه دهیم.همانطور که می دانید استادیوم یادگار تحت پوشش تربیت بدنی است با این وجود امکان ادامه ی تمرین در آنجا وجود ندارد. 
استادیوم اختصاصی تراکتور چه زمانی به طور کامل برای تمرینات تراکتور آماده خواهد شد؟ 
به احتمال 99 درصد بعد از 10 در روز ادامه ی تمرینات را در این زمین ادامه خواهیم داد. 
متاسفانه خبری در مورد مسمومیت بازیکنان و کادر فنی پیش از بازی با سایپا منتشر شد.آیا این مشکل به طور کامل حل شده؟
آخرین بازیکنی که مشکل مسمومیت داشت مهدی کریمیان بود که خوشبختانه از امروز در تمرینات شرکت می کند اما هنوز یکی از مربیان ما،آقای ویتور فرناندو بهبودی کامل پیدا نکرده است. 
آشنایی تونی از بازیکنان در این چند مدت به چه اندازه تغییر پیدا کرده است؟ 
بعد از اردوی ترکیه ،شناخت ایشان نسبت به تیم زیادتر شده است.اما معیار میزان آشنایی ،مسابقه است.و این شناخت با بازی های بیشتر کامل تر هم خواهد شد. 
صحبت پایانی با طرفداران تیم. 
انشاالله تماشاگران و طرفداران ما را در تهران تنها نگذارند و یار ویاور ما در بازی با پیکان باشند . 


طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ سه شنبه 3 مرداد 1391 ] [ 08:47 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
در این وبلاگ
در كل اینترنت

.

كد لودینگ صفحات وب

.

;مركز بزرگ كدهای جاوا

قالب های رایگان

چاپ این صفحه

تصاویر زیباسازی نایت اسکین

تماس با ما
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic