بسم الله الرحمن الرحیم
 
قالب وبلاگ
نویسندگان


سرمربی تیم تراکتورسازی در کنفرانس مطبوعاتی گفت: من برای انتخاب تیم بعدی ام در تعطیلات فکر خواهم کرد و برای ماندن در تراکتور دو شرط دارم که بازیکنان فعلی را حفظ کنند و یارهای جدیدی را به تیم اضافه کنند. 

تیم بزرگ آدم بزرگ هم می خواهد و من می دانم که هیچ جایی بزرگتر از تبریز نیست.به گزارش نصر نیوز، میر قلعه نوعی سرمربی تیم تراکتورسازی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با فجرسپاسی شیراز درجمع خبرنگاران اظهار داشت: من خوشحالم که سال گذشته را با پیروزی به پایان رساندیم و خدا را شاکریم که توانستیم سه امتیاز بازی قبلی را بگیریم و با روحیه کافی به تعطیلات برویم.

سرمربی تراکتورسازان تصریح کرد: فجر دو شاخصه مهم دارد که یکی از آنها بازیکنان جوان و دیگری مربی کار بلد این تیم است. فجر در مقابل ما بازی بسته ای انجام خواهد داد و ما باید روی کارهای سرعتی کار کنیم تا در دفاع آنها نفوذ کنیم. پس از مدتها هواداران به استادیوم می آیند و امیدوارم با تمام قوا بازی کنیم و در این بازی به خواسته هایمان برسیم.
 
امیر قلعه نوعی در خصوص دست های پشت پرده گفت: ما 6 بازی پیش رو داریم و تمام فکر و ذکرمان روی این بازیها است. 4 نفر هستند که فقط هدفشان امیر قلعه نوعی است و در داخل زمین حریف ما نشده اند و می خواهند خارج از زمین با ما جدال کنند و جلوی این حواشی را باید رسانه ها بگیرند
سرمربی تراکتورسازی در ادامه عنوان داشت: من برای انتخاب تیم بعدی ام در تعطیلات فکر خواهم کرد و برای ماندن در تراکتور دو شرط دارم که بازیکنان فعلی را حفظ کنند و یارهای جدیدی را به تیم اضافه کنند. تیم بزرگ آدم بزرگ هم می خواهد و من می دانم که هیچ جایی بزرگتر از تبریز نیست. من در گذشته چنین مسائلی دیده ام و من نگران تیم تراکتور هستم و تمام فکر و ذکرم بازی به بازی است و الان تمام تمرکزم را روی بازی با فجر گذاشته ام.
وی در خصوص مشکلات مالی اظهار داشت:باشگاه های ما باید قانونمند باشند و در حال حاضر ما بلاتکلیف هستیم و خیلی جاها می بینیم که دولت کمک می کند و اگر می بینیم سپاهان پیشرفت کرده به خاطر حمایت فولاد مبارکه است و به همین دلیل باید تراکتور هم حامی مالی داشته باشد و شرکت هایی نظیر مس سونگون حمایت کنند.
قلعه نوعی همچنین تصریح کرد: من تازه متوجه شدم که تراکتور با بازیکنانش یک ساله قرارداد بسته است. تیمهای من اکثرا 4 یا 5 ساله قرارداد می بندند. همچنین من قول قهرمانی نمی دهم تا فشاری روی تیم وارد نشود و مسئولین نیز باید همچون گذشته از تراکتور حمایت کنند

[ جمعه 18 فروردین 1391 ] [ 01:58 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]


سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران چهار بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز را به تیم ملی دعوت کرد.

از سوی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران 18 بازیکن برای حضور در یک اردوی چهار روزه از 26 تا 29 فروردین ماه جاری و دیدار دوستانه با تیم ملی امارات در دوبی دعوت شدند.

در اسامی بازیکنان دعوت شده نام چهار بازیکن تیم تراکتورسازی و یک بازیکن تبریز به چشم می‌خورد.

محسن فروزان، امیرحسین صادقی،  احسان حاج‌صفی و  قاسم حدادی‌فر چهار بازیکن دعوت شده تیم تراکتورسازی به اردوی تیم ملی ایران هستند.

همچنین نام پیام صادقیان بازیکن تبریزی تیم ذوب آهن اصفهان نیز جزو بازیکنان دعوت شده به تیم ملی ایران به چشم می‌خورد.

به گفته مدیر رسانه‌ای تیم ملی ایران به دلیل درگیر بودن تیم‌های استقلال، پیروزی و سپاهان در رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا، از این سه تیم هیچ بازیکنی به این اردو دعوت نشده است.


[ جمعه 18 فروردین 1391 ] [ 01:57 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]


امیر قلعه نویی با حضور در کنفرانس خبری قبل بازی ، بازی فردا را بسیار حساس و سرنوشت ساز توصیف نمود
سرمربی تراکتورسازان ضمن تشکر از سردار جعفری ، سردار پورجمشیدیان ، آقای قاسمی مدیرعامل موسسه مالی و اعتباری جوانان خیر از تلاش های شبانه روزی مسئولین تیم جهت تزریق پول و پرداخت شدن قسمتی از مطالبات بازیکنان ، نهایت تشکر را نمود

قلعه نویی در خصوص وضعیت بازیکنان برای بازی فردا گفت با پرداخت هایی که شد کمی از نظر روحی وضعیت تیم بهبود یافت و با تمرین های منظمی که داشتیم از هر لحاظ آماده دیدار فردا هستیم او شرایط بازی فردا را با توجه به مناسب شدن آب و هوای تبریز و احتمال حضور پرشمار هواداران ، بسیار مهم و حساس عنوان نمود او گفت فردا بدون محروم و مصدوم برای کسب 3 امتیاز به زمین مسابقه می رویم او در خصوص شایعات اخیر نیز گفت با هیچ تیمی مذاکره نکرده و تمام ذکر و فکرم روی 6 بازی باقیمانده می باشد و بعد از اتمام لیگ در مورد تیم فصل آینده تصمیم خواهم گرفت ولی این مسئله را هم می گویم که کار من در تبریز از سال آینده شروع خواهد شد او همچنین افزود با توجه به موقعیت تبریز و تیم تراکتورسازی خیلی ها دوست دارند در تبریز و در تیم تراکتورسازی بازی کنند و اگر ما بتوانیم به اهداف خود در 6 بازی آینده برسیم قطعا برای جذب بازیکنان برای فصل بعد مشکلی نخواهیم داشت . و در آخر می گویم خدا کمکمان کند تا شرمنده هواداران و مردم آذربایجان ن
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ جمعه 18 فروردین 1391 ] [ 01:57 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]


سرمربی تیم فجر سپاسی با حساس خواندن بازی فردا ، کار بازیکنانش را در بازی فردا بسیار سخت توصیف نمود او که در کنفرانس مطبوعاتی قبل بازی با استقبال خوب اصحاب رسانه مواجه شده بود تراکتور را جز معدود تیم هایی دانست که از حمایت خوب رسانه های محلی برخوردار می باشد . 
یاوری که سابقه مربیگری در تیم تراکتورسازی را دارا می باشد دوران حضورش در فوتبال تبریز را بسیار خوب توصیف نمود و گفت جز افتخار من است که روزی در خدمت مردم تبریز بوده ام او در خصوص محرومین بازی فردا گفت : فقط مهدی نظری را با خاطر مصدومیت در اختیار نداریم او در خصوص تیم تراکتور افزود تراکتور هم اکنون شامل 3 تیم می باشد که یک تیم داخل زمین یک تیم روی نیمکت و تیم دیگر نیز روی سکوهای استادیوم حضور دارد و این کار را برای هر تیمی سخت خواهد نمود او در خصوص مدعیان قهرمانی نیز گفت به نظر من تراکتور و سپاهان هر دو شانس قهرمانی را دارند ما فردا اول برای نباختن به بازی می آییم و چون به بازی هجومی علاقه دارم با 4 دفاع و 2 فوروارد کار خواهیم کرد و مطمئنا بازی زیبایی از هر دو تیم شاهد خواهیم بود . 
 
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ جمعه 18 فروردین 1391 ] [ 01:57 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]


 سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه برنامه تیم تراکتورسازی بازی به بازی است، گفت: ویژگی بارز تیم فجرسپاسی مربی این تیم و دوندگی و جوانی بازیکنانش است.


امیر قلعه‌نویی امشب در  کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با فجرسپاسی شیراز در بین خبرنگاران اظهار کرد: برنامه ما در لیگ برتر بازی به بازی است و امیدوارم  بتوانیم با ارائه  بازی خوبی مقابل فجر سپاسی شیراز به آنچه مد نظرمان است، دست یابیم.

وی افزود: تیم فجر سپاسی از دو ویژگی بارز برخوردار است که یکی محمود یاوری مربی این تیم است و دیگری دوندگی و جوانی بازیکنانش است.

سرمربی سابق تیم ملی ایران افزود: مسلما فجر سپاسی شیراز  با بازی بسته سعی در کسب امتیاز از  تراکتورسازی خواهد کرد، اما ما نیز درصدد هستیم با دادن سرعت به بازی و ارائه برنامه‌های تاکتیکی سد  دفاعی حریف را شکسته و به  سه امتیاز بازی چنگ اندازیم.

قلعه نویی از حضور تمام بازیکنانش در این بازی خبر داد و تصریح کرد: خوشبختانه برای بازی با  فجر سپاسی شیراز بازیکن مصدوم و محرومی نداشته و با توجه با اعلام رایگان بودن بازی تراکتورسازی با فجرسپاسی و همچنین  شرایط آب و هوایی مطلوب و برگزاری  بازی در روز  تعطیل، انتظار  استقبال پرشور طرفداران این تیم را داریم.

*برد بر  سایپا نتیجه ارزشمندی بود

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز به برد  تیمش مقابل سایپا در آخرین بازی سال 90 اشاره و خاطرنشان کرد: برد بر تیم سایپا در کرج از چند لحاظ برای ما اهمیت داشت، اول  بازگشت تراکتورسازی به جمع تیم‌های بالا جدول بوده و دوم با روحیه  خوب تمریناتمان را در سال جدید آغاز کردیم.

تیم تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال کشور روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) میزبان تیم فجرسپاسی شیراز است.

بازی رفت دو تیم در شیراز با نتیجه دو بر یک به سود شاگردان امیر قلعه نویی به اتمام رسیده بود.
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ جمعه 18 فروردین 1391 ] [ 01:56 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]طبقه بندی: پوستر،
[ پنجشنبه 17 فروردین 1391 ] [ 12:17 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]طبقه بندی: پوستر،
[ پنجشنبه 17 فروردین 1391 ] [ 12:15 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه اینکه مسئولان باشگاه سپاهان دروغ محض می گویند، در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پروند تبانی در فوتسال و همچنین زمان صدور رای توضیحاتی ارائه کرد. اسماعیل حسن زاده در گفتگو با خبرنگار مهر،  در خصوص ادعای مسئولان باشگاه سپاهان مبنی بر اینکه با وی در خصوص پرونده بخشش بازیکن تراکتور سازی به طور مستقیم صحبت کرده اند ضمن بیان مطلب فوق گفت: ادعای خوروش سرپرست تیم سپاهان در خصوص اینکه با من در مورد بخشش محرومیت بازیکن تیم تراکتورسازی صحبت کرده اند دروغ محض است. 

وی در همین خصوص افزود: هیچ یک از مسئولان و مدیران باشگاه سپاهان چه قبل از دیدار تیمهای فوتبال تراکتورسازی و سپاهان و چه بعد از آن در خصوص این پرونده با من صحبت نکرده اند و هر مطلبی که ایشان از من نقل قول می کنند دروغ محض است. در این مورد پیش از بازی دو تیم تراکتورسازی و سپاهان فقط مدیرعامل باشگاه سپاهان با عبداللهی، دبیر کمیته انضباطی تماس گرفت که متاسفانه در این تماس تلفنی رحیمی الفاظ اهانت آمیزی به کار برد. 

رئیس کمیته انضباطی در این مورد همچنین اظهار داشت: فقط در برنامه نودی که پس از دیدار تیمهای تراکتورسازی و سپاهان به این موضوع پرداخت، رحیمی همزمان با من روی خط برنامه آمد که متاسفانه صحبت خود را با تمسخر و اهانت نسبت به برخی از مقامات فدراسیون فوتبال و از جمله اعضای کمیته انضباطی آغاز کرد. همین موضوع باعث شد که من در آن برنامه فقط فردوسی پور را مخاطب خود قرار داده و جواب وی را ندهم. 

وی افزود: متاسفانه رحیمی پس از آنکه به عضویت هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در آمد سرمایه بزرگی مانند اعتماد اعضای مجمع به خود را صرف اهانت به اعضای کمیته انضباطی کرد. اگر به مکالمه تلفنی وی در برنامه 90 دقت کنید متوجه خواهید شد که وی بدون آنکه از شخصیت و جایگاه علمی و تجربی اعضای  کمیته انضباطی اطلاع داشته باشد به آنها اهانت کرد.

حسن زاده خاطرنشان کرد: در حال حاضرمسئولان باشگاه سپاهان در این خصوص مکاتباتی را با مسئولان فدراسیون فوتبال انجام داده اند که در اختیار ما قرار گرفته و بزودی بر اساس آیین نامه انضباطی پاسخ آنها را خواهیم داد.

وی درهمین خصوص تصریح کرد: متاسفانه ما در پرونده های انضباطی مشکل بزرگی داریم مبنی بر اینکه حتی منصف ترین مدیران فوتبالی رای را در یک پرونده به نفع خود نمی بینند به زمین و زمان متوسل شده و با اهانت و تخریب شخصیت افراد می خواهند به خواسته خود برسند، مخصوصا در هنگام آرای مربوط به بخششها توسط کمیته انضباطی. با این رویه ای که ایشان پیش گرفته اند دیگر باید بحث عفو و بخشش را ازآیین نامه انضباطی حذف کنیم چون بعضی ها خوششان نمی آید.

رئیس کمیته انضباطی در خصوص پرونده تبانی درهفته آخر رقابتهای لیگ برتر فوتسال نیز تاکید کرد: برای احراز موضوع مهمی مانند تبانی نیاز به دلایل و مستندات قوی داریم که متاسفانه این دلایل و مستندات هنوز به دست ما نرسیده است. از افرادی که درگیر این پرونده هستند خصوصا مسئولان باشگاه پرسپولیس تقاضا داریم با توجه به اینکه بحث تبانی توسط ایشان مطرح شده، هرچه سریع تر گزارشات و مستندات خود را در اختیار کمیته انضباطی قرار دهند چون با توجه به فرصت کمی که برای معرفی نماینده فوتسال ایران در جام باشگاههای آسیا داریم، قطعا شنبه یا یکشنبه هفته آینده رای خود را در خصوص این پرونده اعلام خواهیم کرد. 
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ پنجشنبه 17 فروردین 1391 ] [ 12:08 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]


امیر قلعه‌نوعی‌ دوباره در صدر اخبار فوتبال ایران قرار گرفته. این بار هم البته گره خوردن نام او با استقلال سبب‌ساز این صدرنشینی است.

90: امیر قلعه‌نوعی‌ دوباره در صدر اخبار فوتبال ایران قرار گرفته. این بار هم البته گره خوردن نام او با استقلال سبب‌ساز این صدرنشینی است. مردی كه نیازی به بازارگرمی ندارد و كارنامه‌اش به خوبی بازارش را «داغ» نگه داشته است. شائبه دامن زدن او به شایعات پیوستنش به استقلال هم از اساس غیرقابل پذیرش است. مردود بودن این شائبه بیش از آنكه به پای بندی امیر به اخلاقیات حرفه‌ای مربوط باشد از «رندی تمام نشدنی» او سرچشمه می‌گیرد. به راستی قلعه‌نوعی‌ امروز در این شرایط از خبر حضورش در استقلال چه نفعی می‌برد و اساسا سود می‌كند یا ضرر؟ 
* * *
قلعه‌نوعی‌ تا به امروز همیشه و در همه حال پای قراردادش ایستاده است. اوج این تعهد به زمان حضورش در استقلال با مدیریت واعظ آشتیانی بازمی‌گردد. پس قلعه‌نوعی‌ ثابت كرده اگر حرفی بزند می‌توان به آن استناد كرد و باورش داشت. از سوی دیگر قلعه‌نوعی‌ آنقدر «مرد» هست كه تیمی را كه تا اینجا بالا كشانده و در جمع مدعیان قهرمان نگاه داشته قربانی یك «وسوسه» نكند. به‌ویژه آنكه او به خوبی می‌داند قلعه‌نوعی‌ با یك تراكتور قهرمان و یا حتی صاحب جواز آسیایی در پایان فصل هم كارنامه درخشان‌تری خواهد داشت و هم هواخواه بیشتری. طرف دیگر قضیه به معادله قهرمانی بازمی‌گردد. آیا به راستی قلعه‌نوعی‌ نمی‌داند كه حریف اصلی امروز او برای قهرمانی نه استقلال مظلومی كه سپاهان كرانچار؟ 
تیم مظلومی هنر كند با شرایط متزلزل كنونی گلیم خود را در لیگ آسیا و لیگ‌برتر از آب بیرون بكشد و به اندازه كافی مصائب ریز و درشت دارد. به‌ویژه آنكه چنین شائبه‌ای یعنی حضور قلعه‌نوعی‌ در استقلال یك شمشیر دودم است و همانقدر كه برای استقلال مظلومی حاشیه می‌سازد برای تراكتور امیر هم مسئله‌ ایجاد می‌كند. پس عقل سلیم می‌گوید چنین خبری حتی اگر یك بازی رسانه‌ای باشد – در برآیند سود – زیان چندان مفید فایده نیست. دیگر اینكه امیر قلعه‌نوعی‌ چه نیازی دارد امروز در این مقطع به استقلال فكر كند؟ آن هم در شرایطی كه او تا زمان حیات یك نامزد همیشگی برای نیمكت استقلال است و در هر شرایطی در این باشگاه خواهان دارد. و آخرین دلیل برای دوری قلعه‌نوعی‌ از چنین بازی پردردسری «پرشورها» هستند. امیرپاشا آنقدر حواس جمع هست كه كاری نكند هواداران پرشمار، عاشق و متعصب تراكتور از او دلگیر شوند...
* * * 
قلعه‌نوعی‌ می‌خواهد با تراكتور پنجمین جام را هم به ویترین بی‌نظیرش اضافه كند. هر خبر و شایعه و تماس و تحركی كه این هدف بزرگ را به مخاطره بیندازد از نظر او مردود است. سپس تا سوت پایان لیگ یازدهم امیرپاشا یك تراكتوری متعصب است. بی‌آنكه در خیالش هم به نام و رنگ دیگری فكر كند... استقلال بی بماند برای بعد از فتح این جام...
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ پنجشنبه 17 فروردین 1391 ] [ 12:07 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]

تراکتورسازان توانسته اند با کسب 52 امتیاز رده دوم جدول را به خود اختصاص دهند این در حالی است که با تیم صدرجدولی سپاهان اصفهان فقط 3 امتیاز فاصله دارند و هریک از بازیهای باقی مانده برای تیم سرنوشت ساز می باشد و کسب امتیاز در بازی با فجر سپاسی برای تراکتورسازان از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
آقای قلعه نویی در این خصوص می گوید تیم فجر چند شاخصه بسیار خوب دارد و از همه مهمتر وجود آقای یاوری است که پدر فوتبال ایران هستند و همچنین فجر تیمی جوان و دونده است ولی ما هم تراکتور هستیم و در بازیهای خانگی در نیم فصل دوم به غیر از بازی استقلال که آن شرایط را برای ما درست کردند خوب نتیجه گرفته ایم . او در ادامه در خصوص حضور هواداران گفت : من یقین دارم که انشاالله جمعه ورزشگاه مملو از تماشاگر شود و حضور هواداران تراکتور انرژی مضاعفی به ما خواهد داد و ماهم تمام تلاش خود را برای کسب امتیاز بکار خواهیم گرفت . امیدوارم که در درجه اول یک بازی خوب انجام شود و نتیجه هم دست خداست .  
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ پنجشنبه 17 فروردین 1391 ] [ 12:05 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
هفته بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر کشور پس از تعطیلی بیست روزه در سال جدید آغاز خواهد شد و در یکی از مهمترین بازیهای این هفته تیم محبوب تیراختور آذربایجان در استادیوم سهند تبریز میزبان طلایی پوشان فجرسپاسی شیراز خواهد بود.

 می شود گفت تقابل دو تیم نظامی لیگ برتر کشور آن هم در یک روز تعطیل و در یک هوای بهاری که انتظار می رود با حضور گسترده و بیش از یکصدهزار نفری هواداران تیراختور همراه شود, از جهات مختلفی جذاب و دیدنی خواهد بود.

تلاش تیراختور برای رسیدن به صدر جدول و پیشی گرفتن از صدرنشین کنونی از یک سو و از سوی دیگر تلاش شاگردان سرهنگ برای جبران شکست بازی رفت و حفظ جایگاه خود درمیانه جدول, دست به دست هم خواهند داد تا روز جمعه شاهد یک بازی حساس و نفسگیر از سوی هردو تیم محبوب باشیم.

برهمین اساس نگاهی داریم به عملکرد دو تیم تا قبل از این رویاروئی حساس:

تیراختور آذربایجان:

محروم : ندارد

مصدوم: فرزاد آشوبی

جایگاه فعلی در جدول رده بندی: رده دوم با 52 امتیاز

جایگاه تیم در خوشبینانه ترین حالت: صدر جدول

جایگاه تیم در بدبینانه ترین حالت: رده سوم

تعداد بازی خانگی: 13 بازی

برد:7 برد

مساوی: 3

باخت: 3 باخت

گل زده داخل خانه: 26 گل

گل خورده ی داخل خانه: 15 گل

تفاضل: 11+

امتیاز کسب شده در داخل خانه: 24 امتیاز

تیراختور یکی از امیدهای اول قهرمانی در لیگ یازدهم است و برای اینکه به این مهم دست یابد تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا ادامه راه را نیز با موفقیت پشت سر بگذارد.

سرخپوشان محبوب آذربایجان عملکرد مناسبی مخصوصا در دور برگشت لیگ داشته اند و بجز آن شکست تلخ تحمیلی که مقابل استقلال متحمل شدند, در 4 بازی خانگی دیگر خود پیروز میدان بوده اند.

تیراختور در این بازی محروم و مصدومی ندارد و با توجه به اینکه از امتیاز میزبانی هم برخوردار است و پیش بینی هم می شود که این بازی به لحاظ برگزاری در روز جمعه و رایگان بودن تماشای آن, با استقبال پرشور و پرتعداد تیراختوریها مواجه شود, لذا به نظر خیلی راحت می تواند حریف شیرازی خود را شکست دهد و همچنان برای رسیدن به صدر جدول امیدوار باقی بماند.

تیراختور تابحال در رویاروئیهای خود با این تیم شیرازی شکست نخورده و از مجموع سه مسابقه ای که با این تیم انجام داده دو بازی که در لیگ نهم برگزار شد,به تساوی انجامیده و بازی رفت لیگ جاری نیز با برد سرخپوشان آذربایجان به پایان رسید

حال باید دید تیراختور میتواند روند شکست ناپذیری اش را در مقابل این تیم حفظ نماید یا خیر!!؟

فجرسپاسی شیراز:

محروم:

مصدوم:

جایگاه فعلی در جدول رده بندی: رده دوازده با 34 امتیاز

جایگاه تیم در خوشبینانه ترین حالت: رده نهم با سه پله صعود

جایگاه تیم در بدبینانه ترین حالت: رده چهارده با دوپله سقوط

تعداد بازی خارج از خانه: 14 بازی

برد: 2

مساوی: 4 مساوی

باخت: 8 باخت

گل زده خارج از خانه: 9 گل

گل خورده ی خارج از خانه: 21 گل

تفاضل: 12-
امتیاز کسب شده در خارج از خانه: 10 امتیاز

طلایی پوشان شیرازی هر چقدر که در بازیهای خانگی نسبتا خوب ظاهر شده اند در بازیهای خارج از خانه اصلا عملکرد قابل قبولی نداشته اند؛

آمار بازیهای خارج از خانه این تیم در دور برگشت لیگ جاری:

فجرسپاسی در دور برگشت لیگ برتر مجموعآ 5 بازی در بیرون از شیراز انجام داده که ماحصل آن 4 شکست و تنها یک پیروزی بوده است (تیراختور از 5 بازی خانگی خود در دور برگشت 4 پیروزی و یک شکست مصلحتی بدست آورده است).

تنها پیروزی این تیم در دور برگشت که بهترین پیروزی این تیم نیز در کل لیگ یازدهم می باشد مربوط به پیروزی سه بر دو برابر پرسپولیس تهران در آزادی میباشد؛

سنگین ترین شکست این تیم هم مربوط به هفته بیست و هفتم می شود که برابر سایپا در کرج با 5 گل متوقف شد.

آمار فوق نشان از نابسامان بودن وضعیت این تیم شیرازی خصوصا در بازیهای خارج از خانه دارد و شاید هم به همین خاطر است که محمود یاوری برای فرار از زیر بار انتقادات شدید هواداران شیرازی و شکست احتمالی اش در تبریز از هم اکنون دست بکار شده و با مصاحبه های مغرضانه اش سعی در تشویش اذهان عمومی را دارد.

آنچه تاکنون بارها و بارها اتفاق افتاده و همگان نیز شاهدش بوده ایم, نامروتی مسئولین لیگ که در راس آنها کمیته انضباطی و کمیته داوران قرار دارد, با تیراختور و هواداران پرشورش بوده است که نمونه بارزش را هم در بازی با استقلال در تبریز شاهدش بودیم؛ آنچه در آن بازی تلخ در تبریز رخ داد, بریده شدن سر تیراختور آنهم در مقابل چشم بیش از 80 هزار هوادار حاضر در استادیوم و میلیونها هوادار این تیم در سراسر جهان, بود؛حال ایشان چگونه نگرانی خود را تاثیر اشتباهات داوری در نتیجه این بازی آنهم بسود سرخپوشان و بضرر تیم خود ابراز میدارند, خود جای بسی تامل و درنگ دارد.

مسئولین تیمها بهتر است بجای دست به دامن حواشی شدن برای توجیه شکست حتمی خود در تبریز, دنبال روشهای دیگری باشند؛ چون برای حل مسائل و مشکلات پیش رو همیشه یک راه حل مناسبتری هم وجود دارد.

تیم محبوب تیراختور آذربایجان روز جمعه در حضور بی شمار هواداران خود و با قدرت و زیرکی یازده شیرمردش, فجرسپاسی را از پیش رو بر خواهد داشت؛ برای اینکار هیچ نیازی به لطف هیچ ارگان یا سازمانی ندارد.

به امید موفقیت نمایندگان محبوب فوتبال آذربایجان در عرصه رقابتهای لیگ برتر و دسته یک کشور و به امید قهرمانی تیراختور آذربایجان در لیگ یازدهمطبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ پنجشنبه 17 فروردین 1391 ] [ 12:05 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
محمد ابراهیمی بازیکن تراکتور سازی که امسال سومین فصل حضور خود در این تیم را سپری میکند در پایان فصل بعنوان بازیکن آزاد شناخته خواهد شد ، اما هنوز 6 هفته به پایان فصل به نظر این بازیکن مورد توجه چند تیم منجمله دو تیم پایتخت نشین سرخابی قرار گرفته است ، طی دو سه روز گذشته خبر های مبنی بر تماس های از طرف این دو تیم سرشناس بگوش رسید که برای آگاهی از چند وچون ماجرا مصاحبه با این بازیکن می خوانید.

چه خبر از تیم تان ؟ 

خدا را شکر شرایط تیم خیلی خوب است وکادر وفنی وبازیکنان به قولشان عمل کرده وتیم را در کورس مدعیان نگه داشته اند .

پس مشکل خاصی ندارید ؟

عرض کردم ازنظر فنی مشکلی وجود ندارد اما مشکل مالی هست چراکه شب عید ما دست خالی روانه خانه ها یمان شدیم نه پاداشی ، نه عیدی و نه حق وحقوقی خدا شاهد است ما به احترام مردم با تمام توان به تمرینات برگشتیم ولی مسئولین استانی ، نماینده گان بخاطر مردم نباید اجازه دهند که تمرکز بچه ها به هم بخورد وامید وارم در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند .

خبری از پرداختی ها هست ؟

بله ظاهرا قول داده اند فبل بازی با فجر مبلغی پرداخت کنند .


دو برد و6 امتیاز آن تراکتور را به جمع مدعیان برگرداند ، این روند ادامه دارد ؟

ما 6 بازی پیش رو داریم که در واقع هر بازی حکم فینال را دارد وبازی برگشتی هم وجود ندارد که بگویم جبران خواهد شد، لذا باید با بهترین نتایج قهرمانی یا نایب قهرمانی را بدست آوریم که امیدوارم این دستاورد قهرمانی باشد .

سپاهان ، تراکتور واستقلال شرایط کدام تیم راحت است ؟

واقعیت اینست که این سه تیم نمی توانند حریفانشان را دست کم بگیرند وبا توجه به بازیهای که با تیم های در حال سقوط دارند به نظرم شرایط برای سه تیم هم سخت است راه ساده ای وجود ندارد .

ظاهرا از دو تیم پایتخت پیشنهاد های داشته ای؟

پیشنهاد ها که همیشه هست در گذشته هم بوده والان هم هست چیز خاصی نیست واین اتفاقات چیز طبیعی است .و باید خوشحال بود که تراکتور سازی در شرایطی قرار دارد که بهترین تیم ها دنبال بازیکنان این تیم هستند چرا که هر کدام بنوعی در حد یک ستاره خود را نشان داده اند، اینگونه پیشنهاد ها برای همه بازیکنان تیم های مطرح وجود دارد .

بحالت رسمی بوده ؟

نه ، اینکه می گویم پیشنهاد ها هست واقعیت اینست که من قرار دادم امسال تمام می شود وهمه بازیکنان دوست دارند از تیم های بزرگی پیشنهاد داشته باشند وخودم دوست دارم که در تراکتور بمانم ولی از طرفی باید باشگاه بتواند شرایط مرا مهیا کند چراکه در سه سال گذشته بنده به عشق مردم خوب آذربایجان بدون هیج بحث وگفتگوی قراردادم را امضا نموده ام .

از طرف باشگاه تراکتور صحبت های شده ؟

به حالت خصوصی من در مورد شرایطم صحبت های را داشته ام امید وارم نتایج آن خوب باشد واگر مردم هم از من انتظار دارند بدانند که تعصب خشک وخالی من در آینده نمی تواند جوابگوی حتی دوستارانم باشد چر که من باید با تمرکز وآرامش خاطر برای دل مردم وارد زمین شوم .

بازی با فجر ؟

بازی با فجرسپاسی یکی از حساسترین بازی های ما محسوب می شود این تیم، تیم یکدستی است وجوان ،دونده که یک مربی کار کشته ای هم مثل آفای یاوری روی نیمکت دارد ،دو سال پیش در بازی با فجر 120 هزار نفر به استادیوم آمدند وما نتوانستیم با کسب پیروزی آنها را شاد روانه خانه هایشان کنیم ، امید وارم اینبار هم هوادارن با حضور پر شور یاد آن بازی را زنده کنند و ما هم با توصیه ای آقای امیر قلعه نویی و دستیارانش بتوانیم باکسب پیروزی هم جبران مافات کنیم و هم اول سال عیدی خوبی به خیل عظیم هواداران این تیم بدهیم.
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ پنجشنبه 17 فروردین 1391 ] [ 12:04 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
مروز وقتی بازیکنان از خواب بیدار شدند درصدی از قرار دادهایشان هم بحسابشان واریز شده بود

آخرین تمرین اصلی تراکتور سازی قبل از رویا روی با فجر سپاسی شیراز از هفته بیست نهم لیگ برتر امروز از ساعت 16/30 در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد ، حضور در ورزشگاه یادگار و انجام تمرین بعد از ماه ها میسر شد چرا که بدلیل شرایط بحرانی چمن این مجموعه تنها برای مسابقات رسمی مورد استفاده قرار می گرفت وتیم میزبان مثل تیم میهمان فقط در روز بازی در این میدان حاضر می شد .

بازیکنان تراکتور سازی بلطف هوایی بهاری دیروز وامروز تبریز تمرینات  شادابی را برگزار کردند که در ماه های اخیر بدلیل سرمای شدید کم سابقه بود ، امروز وقتی بازیکنان از خواب بیدار شدند درصدی از قرار دادهایشان هم بحسابشان واریز شده بود .که اینهم عامل دیگری شد تا با نشاط وروحیه بهتری تمرین را برگزار کنند .

محسن فروزان دروازه بان شماره یک تراکتور سازان دراجرای برنامه های تاکتیکی درارسال از کنارین در دو سه صحنه چنان واکنشی از خود نشان داد که تحسین همبازیان خود وتماشاگران حاضر را برانگیخت که در سومین بار با برخورد با یکی از بازیکنان از ناحیه پای راست دچار مصدومیت شد که بلا فاصله مداوای اولیه انجام واز ادامه کارش جلوگیری شد تا موجب تشدید مصدومیت نگردد .

امیر قلعه نویی که از دیروز حد بند مخصوص خود را بعد مدت ها از سر برداشته در حاشیه تمرین امروز در مورد وضعیت چمن یادگار وآب هوای تبریز گفت : بلخره بعد مدت ها از دیروز نسیم بهاری را احساس کردیم وبارش باران وهوایی آفتابی بعد بارش حال وهوایی دیگری به تمرینات داد وطی این دو روز تمرینات با کیفیتی را برگزار کردیم ، فلعه نویی ادامه داد وضعیت چمن یادگار هم نسبت به قبل خیلی خوب شده امید وارم شرایط جوی همینطوری ادامه داشته باشد تا شرایط چمن از این هم بهتر شود .

در مورد پرداختی به بازیکنان هم سرمربی تراکتور سازی اعتقاد دارد هر چند اینکار دیر انجام گرفت ولی خوشبختانه قبل بازی عملی شد تا بچه ها با امیدواری بیشتری بکارشان ادامه دهند .  

کاروان تیم فجر سپاسی شیراز فردا پنجشنبه ساعت 11 صبح با پرواز مستقیم شیراز، تبریز خود را به این شهر خواهند رساند تا بلا فاصله با انجام یک جلسه تمرین در محل هتل گسترش اسکان یابند .
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ پنجشنبه 17 فروردین 1391 ] [ 12:04 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
از این پس به وبسایت bien مراجعه فرمایید.برای ورود بر روی عکس کلیک کنید.


[ چهارشنبه 16 فروردین 1391 ] [ 10:40 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
هفته‌ بیست و نهم لیگ برتر فوتبال جمعه 18 فروردین ماه 91 با انجام سه دیدار در تبریز، تهران و اهواز آغاز می‌شود. 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هفته‌ بیست و نهم لیگ برتر فوتبال جمعه 18 فروردین و از ساعت 17 با دیدار تیم‌های تراكتورسازی و فجرسپاسی در تبریز آغاز می‌شود كه در این بازی شاگردان امیر قلعه نویی امیدوارند با پیروزی برابر حریف شیرازی خود امتیازهای خود را با سپاهان صدرنشین برابر كنند و منتظر نتیجه‌ دیدار تیم‌های ملوان و سپاهان در روز 19 فروردین باشند.

در سوی دیگر شاگردان محمود یاوری در فجرسپاسی كه پس از حضور این مربی نتایجی نسبتا قابل قبول كسب كرده‌اند، تنها به فكر كسب امتیاز از میدان تبریز هستند. فجرسپاسی كه پیش از این در تهران موفق شده از سد تیم‌های استقلال و پرسپولیس بگذرد، برای پیروزی برابر تراكتورسازی نیز انگیزه بسیار زیادی دارد.

دیدار دو تیم در حالی برگزار می‌شود كه در روزهای گذشته زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی قلعه نویی از تراكتورسازی در پایان فصل یازدهم و پیوستنش به استقلال تهران به گوش می‌رسد و هر چند این شایعات توسط وی و مدیران باشگاه‌های تراكتورسازی تكذیب شده‌اند. هم اكنون تراكتورسازی با 52 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و فجرسپاسی با 34 امتیاز و 10 پله پایین تر در رده دوازدهم جای گرفته است. دیدار دو تیم ساعت 17 در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود.

دیگر دیدار روز جمعه در تهران و بین تیم‌های راه‌آهن و مس كرمان برگزار می‌شود. علی دایی كه بیشتر تعطیلات نوروز را به دلیل سانحه رانندگی‌اش در جاده كاشان در بیمارستان سپری كرده است، تیمش را در حالی به مصاف مس كرمان می‌فرستد كه معتقد است تمرینات تیمش به قدر كافی بوده است.

در سوی دیگر مس كرمان كه طبق روال نه چندان خوشایند لیگ ایران با تغییر سرمربی‌اش روبرو شده است و ابراهیم قاسم پور را به جای میروسلاو بلاژویچ روی نیمكت خود می‌بیند، به قصد كسب سه امتیاز و پیروزی بر رقیب تهرانی پا به ورزشگاه اكباتان خواهد گذاشت.

راه‌آهن هم اكنون 29 امتیازی است و در رده پانزدهم جدول قرار دارد و مس كرمان با 32 امتیاز چهاردهم است. دیدار این دو تیم ساعت 17 در ورزشگاه اكباتان تهران برگزار می‌شود.

فولاد و سایپا برگزار كننده سومین دیدار روز جمعه در چارچوب هفته‌ بیست و نهم لیگ برتر فوتبال خواهند بود. اهوازی‌ها كه فصل یازدهم را با تركیبی از بازیكنان جوان و بومی آغاز كرده‌اند و در طول این فصل به نتایج قابل قبولی رسیده اند، این بار در برابر تیمی قرار می‌گیرند كه مانند بسیاری دیگر از تیم‌های لیگ برتری مشمول قهر و غضب مدیران باشگاه قرار گرفته و با تغییر سرمربی روبرو شده‌ است.

مجید جلالی و تیمش بسیار امیدوارند كه با وجود بازیكنان بسیار جوان خود در پایان فصل یازدهم به نتیجه‌ای در خور توجه دست پیدا كنند. این تیم علاوه بر كسب نتایج خوب چشم امید زیادی به كسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده دارد.

مجتبی تقوی پس از حضور در تیم سایپا و تكیه زدن بر جای مجید صالح نتایج خوبی كسب كرده است و این بار امید زیادی دارد كه بتواند با تیمش به یك پیروزی شیرین برابر فولاد دست پیدا كند. هم اكنون فولاد با 39 امتیاز هفتم است و سایپا با 34 امتیاز در رده دهم جدول جای گرفته است. دیدار دو تیم ساعت 17 در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می‌شود.

** برنامه كامل دیدارهای هفته‌ بیست و نهم لیگ برتر فوتبال:

جمعه 18 فروردین

* تراكتورسازی ـ فجرسپاسی، ساعت 17، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز.

* راه‌آهن ـ مس كرمان، ساعت 17 ، ورزشگاه اكباتان تهران.

* فولاد ـ سایپا، ساعت 17 ، ورزشگاه تختی اهواز.

شنبه 19 فروردین

* ملوان ـ سپاهان، ساعت 17، ورزشگاه تختی انزلی.

* شاهین ـ نفت تهران، ساعت 17، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر.

* صبا ـ نفت آبادان، ساعت 17 ، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم.

یكشنبه 20 فروردین

* ذوب آهن ـ شهرداری تبریز، ساعت 15:30 ، ورزشگاه فولاد شهر اصفهان.

* مس سرچشمه ـ استقلال، ساعت 16:30، ورزشگاه شهید باهنر كرمان.

* پرسپولیس ـ داماش، ساعت 19 ، ورزشگاه آزادی تهران
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ چهارشنبه 16 فروردین 1391 ] [ 09:31 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

تعداد کل صفحات : 5 :: 1 2 3 4 5

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
در این وبلاگ
در كل اینترنت

.

كد لودینگ صفحات وب

.

;مركز بزرگ كدهای جاوا

قالب های رایگان

چاپ این صفحه

تصاویر زیباسازی نایت اسکین

تماس با ما
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو