تبلیغات
بسم الله الرحمن الرحیم

بسم الله الرحمن الرحیم
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
محمد ابراهیمی بازیکن تراکتور سازی که امسال سومین فصل حضور خود در این تیم را سپری میکند در پایان فصل بعنوان بازیکن آزاد شناخته خواهد شد ، اما هنوز 6 هفته به پایان فصل به نظر این بازیکن مورد توجه چند تیم منجمله دو تیم پایتخت نشین سرخابی قرار گرفته است ، طی دو سه روز گذشته خبر های مبنی بر تماس های از طرف این دو تیم سرشناس بگوش رسید که برای آگاهی از چند وچون ماجرا مصاحبه با این بازیکن می خوانید.

چه خبر از تیم تان ؟ 

خدا را شکر شرایط تیم خیلی خوب است وکادر وفنی وبازیکنان به قولشان عمل کرده وتیم را در کورس مدعیان نگه داشته اند .

پس مشکل خاصی ندارید ؟

عرض کردم ازنظر فنی مشکلی وجود ندارد اما مشکل مالی هست چراکه شب عید ما دست خالی روانه خانه ها یمان شدیم نه پاداشی ، نه عیدی و نه حق وحقوقی خدا شاهد است ما به احترام مردم با تمام توان به تمرینات برگشتیم ولی مسئولین استانی ، نماینده گان بخاطر مردم نباید اجازه دهند که تمرکز بچه ها به هم بخورد وامید وارم در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهند .

خبری از پرداختی ها هست ؟

بله ظاهرا قول داده اند فبل بازی با فجر مبلغی پرداخت کنند .


دو برد و6 امتیاز آن تراکتور را به جمع مدعیان برگرداند ، این روند ادامه دارد ؟

ما 6 بازی پیش رو داریم که در واقع هر بازی حکم فینال را دارد وبازی برگشتی هم وجود ندارد که بگویم جبران خواهد شد، لذا باید با بهترین نتایج قهرمانی یا نایب قهرمانی را بدست آوریم که امیدوارم این دستاورد قهرمانی باشد .

سپاهان ، تراکتور واستقلال شرایط کدام تیم راحت است ؟

واقعیت اینست که این سه تیم نمی توانند حریفانشان را دست کم بگیرند وبا توجه به بازیهای که با تیم های در حال سقوط دارند به نظرم شرایط برای سه تیم هم سخت است راه ساده ای وجود ندارد .

ظاهرا از دو تیم پایتخت پیشنهاد های داشته ای؟

پیشنهاد ها که همیشه هست در گذشته هم بوده والان هم هست چیز خاصی نیست واین اتفاقات چیز طبیعی است .و باید خوشحال بود که تراکتور سازی در شرایطی قرار دارد که بهترین تیم ها دنبال بازیکنان این تیم هستند چرا که هر کدام بنوعی در حد یک ستاره خود را نشان داده اند، اینگونه پیشنهاد ها برای همه بازیکنان تیم های مطرح وجود دارد .

بحالت رسمی بوده ؟

نه ، اینکه می گویم پیشنهاد ها هست واقعیت اینست که من قرار دادم امسال تمام می شود وهمه بازیکنان دوست دارند از تیم های بزرگی پیشنهاد داشته باشند وخودم دوست دارم که در تراکتور بمانم ولی از طرفی باید باشگاه بتواند شرایط مرا مهیا کند چراکه در سه سال گذشته بنده به عشق مردم خوب آذربایجان بدون هیج بحث وگفتگوی قراردادم را امضا نموده ام .

از طرف باشگاه تراکتور صحبت های شده ؟

به حالت خصوصی من در مورد شرایطم صحبت های را داشته ام امید وارم نتایج آن خوب باشد واگر مردم هم از من انتظار دارند بدانند که تعصب خشک وخالی من در آینده نمی تواند جوابگوی حتی دوستارانم باشد چر که من باید با تمرکز وآرامش خاطر برای دل مردم وارد زمین شوم .

بازی با فجر ؟

بازی با فجرسپاسی یکی از حساسترین بازی های ما محسوب می شود این تیم، تیم یکدستی است وجوان ،دونده که یک مربی کار کشته ای هم مثل آفای یاوری روی نیمکت دارد ،دو سال پیش در بازی با فجر 120 هزار نفر به استادیوم آمدند وما نتوانستیم با کسب پیروزی آنها را شاد روانه خانه هایشان کنیم ، امید وارم اینبار هم هوادارن با حضور پر شور یاد آن بازی را زنده کنند و ما هم با توصیه ای آقای امیر قلعه نویی و دستیارانش بتوانیم باکسب پیروزی هم جبران مافات کنیم و هم اول سال عیدی خوبی به خیل عظیم هواداران این تیم بدهیم.
طبقه بندی: اخبار تراکتور،ورزشی،
[ پنجشنبه 17 فروردین 1391 ] [ 12:04 ب.ظ ] [ یاسین ریحانی ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
در این وبلاگ
در كل اینترنت

.

كد لودینگ صفحات وب

.

;مركز بزرگ كدهای جاوا

قالب های رایگان

چاپ این صفحه

تصاویر زیباسازی نایت اسکین

تماس با ما